Meist

Tere tulemast meie väikesele kodulehele!

OÜ Viljandi Satex loodi 1995 aastal (tol ajal AS Satex) ja on SAT-TV ja teiste elektroonikakupade ja show ning audio-videotehnika maaletooja ja vahendaja Eestis. Oleme ka pikaaegne koostööpartner firmadega AS LL Merge, AS Viasat ja OÜ Satcom. Tegeleme nii kaupade jaemüügiga (Kauplus Viljandis, aadressil Jakobsoni tn.15) kui ka meie kaupade veebimüügiga interneti teel. Tegemist on eesti mastaabis väikefirmaga.

Püüame oma klientidele pakkuda kvaliteedilt ja hinnalt parima suhtega kaupu. Sageli ka selliseid, mida Eestis keegi teine siiani ei müü. Tegeleme ka SAT-TV ja TV-antennisüsteemide paigaldusega ja projekteerimisega nii eramutele kui ka ühistutele, hotellidele, kontsertkohtadele, spordirajatistele jne. Meil on nende aastatega kogunenud üle 10 000 kliendi üle terve Eesti (ka Skandinaaviamaades ja Baltikumis).

Loodame siiralt ja teeme enda poolt kõik selleks, et leida veelgi rohkem meie teenustega rahulolevaid kliente ja koostööpartnereid. Sellsel juhul oleme õnnelikud ja rahulolu on mõlemapoolne. Meil on juba üle 20-ne aastane kogeus antud valdkonnas!

 

Kõike kõige paremat soovides ja uusi oste tegema kutsudes.                      Teie Satex

Meiega saab ühendust ning kogu infot meie poolt pakutavate toodete kohta tel:  (+372) 56200442 või maililt satex@satex.ee

SATEX © 2019